Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ >>> Центр надання адміністративних послуг

 

 

Мета створення

 

     Центр надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) - це постійно діючий робочий орган створений при Хорошівській районній державній адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з субєктами надання адміністративних послуг.

Складовою частиною Центру надання адміністративних послуг, є дозвільний центр, утворений відповідно до Закону України «Про дозвільну систему    у сфері    господарської   діяльності»,    який    забезпечує  надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

ЦНАП у своїй діяльності керується Законами України  «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», вимогами до підготовки інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, затвердженими Кабінетом Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, що регламентують надання адміністративних послуг.

  Адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень субєктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов`язків такої особи відповідно до закону.

Основні завдання ЦНАП:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування субєктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Переваги ЦНАП:

  • Орієнтація на потреби замовника послуги
  • Запровадження принципу «єдиного вікна»
  • Оперативне надання послуг
  • Розширені та зручні «прийомні години», в т.ч. робота без обідньої перерви
  • Доступність інформації з різних джерел (інформаційні стенди, телефон, сайт, тощо)
  • Комфортні умови очікування та заповнення документів

 

Адреса:

 12101, Житомирська область,

 смт. Хорошів,

 вул. Героїв України, 6

Контакти:

телефон/факс (довідки): 3-24-67 

адреса електронної пошти: vv_dozv@ukr.net

веб-сайт: http://rada-vv.gov.ua/

 

Керівник Центру надання адміністративних послуг:

Мороз Інна Василівна

     

Графік роботи:

Понеділок, вівторок, середа, п’ятниця    -   з 800 год  до 1500  год

Четвер                                                             -   з 800 год  до 20 00 год

Вихідний день                                               -  субота, неділя та святкові дні

       Прийом заяв  субєктів  звернень щодо надання адміністративних послуг, видача субєктам звернень оформлені результати надання адміністративних послуг здійснюється виключно у Центрі.    

       Прийом може здійснюватися за попереднім записом на визначену дату та час.

      

       Суб’єкт надання адміністративної послугиорган виконавчої влади, інший державний орган, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

       Суб’єктом надання адміністративної послуги на кожну адміністративну послугу, яку він надає відповідно до закону, затверджуються інформаційна і технологічні картки.

З Центром надання адміністративних послуг співпрацюють структурні підрозділи райдержадміністрації: – управління праці та соціального захисту населення, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму.  Також місцеві дозвільні органи – ветеринарна і санітарна служби району, державна служба з надзвичайних ситуацій та обласне управління ДАІ.

 

    

З метою підвищення якості надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг при Хорошівській райдержадміністрації відвідувачам Центру пропонується заповнити анкету якості надання адміністративних послуг.

Анкету можна заповнити в Центрі надання адміністративних послуг при Хорошівській райдержадміністрації за адресою: смт. Хорошів, вул. Героїв України, 8    АНКЕТА>>>>>

 

 

 

Перелік адміністративних послуг, які надаються в Центрі надання адміністративних послуг

 

 

Регламент Центру надання адміністративних послуг при Хорошівській РДА 

 

 

 

Інформаційні картки та бланки заяв суб’єктів надання адміністративних послуг

 

 

Нормативно-правова база Центру надання адміністративних послуг: