Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області

Шановні відвідувачі ВЕБ - сайту

 

Вас вітає Хорошівська районна державна адміністрація!

 

   Завдяки мережі Internet Ви маєте нагоду скористатися в Україні та за її межами інформацією з першоджерела про особливості соціально-економічного та культурного розвитку району, знайти вигідного партнера для співробітництва.

 

   Перспективою розвитку Хорошівського району є налагодження партнерських контактів із суб'єктами діяльності країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

 

   Продукція підприємств нашого краю є досить різноманітною та має високу якість. На експорт відправляють: ільменітовий концентрат та євробруківку, гранітні блоки та кам'яні деталі пам'ятників, щебінь, заготовки з лісоматеріалів.

 

   В районі пропонуються вільні земельні ділянки під промислові об'єкти та розроблено низку інвестиційних проектів підприємств в різних галузях виробництва, основна їх частина сконцентрована в каменедобувній та каменеобробній галузях.

 

   Інвестиції є одним з можливих шляхів вирішення проблем району. Залучення іноземних та вітчизняних інвестицій на розвиток пріоритетних галузей виробництва, створення сучасної виробничої інфраструктури забезпечить створення нових робочих місць для місцевого населення, вирішення інших соціально-економічних проблем. Забезпечення прискореного економічного зростання потребує здійснення значних обсягів інвестицій на технічне переоснащення підприємств.

 

   Сьогодні ми налагоджуємо співпрацю з інвесторами і в сільському господарстві.

 

   Сподіваємося, що надана інформація зацікавить Вас і допоможе зорієнтуватися у пошуку напрямків розвитку Вашого бізнесу.

 

   Керівництво району гарантує всебічну підтримку інвесторам на умовах взаємовигідного конструктивного співробітництва.

 

Адреса: 12101, вул. Героїв України, 6  смт. Хорошів, Житомирська область

 

Телефон: (04145) 3-12-45, 3-11-37

 

Інтернет - сторінка: http://rada-vv.gov.ua

 

Електронна пошта: admin_vv@ukr.net