Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> ПРЕС-ЦЕНТР >>> ОГОЛОШЕННЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Урядовим офісом з питань європейської інтеграції розроблено «Карту залучення міжнародної допомоги», яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенційними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.

Перелік можливостей щодо фінансової підтримки знаходиться за посиланням

http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=248295516&cat_id=247749488

 

* * * * * * * * * * * 

 

 

 

Житомирська обласна рада та Житомирська обласна державна адміністрація розробляють План реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).
Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано та проаналізовано Робочою групою з розроблення проекту плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.
Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Більш детальна інформація - http://oda.zt.gov.ua/images/PDFs/ogol_do_planu_real_strategii_rozv.pdf