ВВ РДА >>> Новини >>> Хорошівський район: група піротехнічних робіт знищила 4 боєприпаси часів минулих війн

5 квітня піротехніки Управління ДСНС у Житомирській області знищили 4 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Усі небезпечні знахідки виявлено у Хорошівському районі.

Перше повідомлення до Служби порятунку «101» надійшло безпосередньо із смт Хорошів. Під час земельних робіт на полі, чоловік влучив заступом по металевому предмету. Придивившись уважніше, він припустив, що це військові боєприпаси.

Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідки як 2 артилерійські снаряди калібром 76 та 125 мм часів минулих війн.

Інший виклик зафіксовано із смт Нова Борова. Там на околиці населеного пункту під час будівельних робіт виявлено ще два артснаряди калібром 125 мм.

У зв’язку з потеплінням та наближенням Великодніх свят мешканці області почнуть активно прибирати присадибні ділянки, у тому числі й кладовища. Боєприпаси, які довгий час пролежали у землі, через впливи на них природних факторів можуть піднятися на поверхню. Тому рятувальники наголошують, що у разі виявлення таких предметів, ні в якому разі не торкайтеся їх, тим паче не намагайтеся пересувати. Одразу телефонуйте за номерами екстрених служб «101» або «102». По можливості обгородіть місце знаходження і не допускайте туди громадян.

У ДСНС України у Житомирській області

Преглядів: 66 2018-04-06