ВВ РДА >>> Новини >>> Галина Ширченко провела нараду з питання створення в районі належних умов для реалізації урядової програми «Доступні ліки»

Галина Ширченко провела спільну нараду з керівниками закладів охорони здоров’я, що надають первинну медико-санітарну допомогу та представниками аптечних закладів з якими укладено угоди про виконання урядової програми «Доступні ліки»  з питання створення в районі належних умов для реалізації урядової програми «Доступні ліки».

Відповідно до статистичних даних, загалом по Хорошівському району, станом на 5 квітня виписано 5405 рецептів, з них 4785 отоварено на загальну суму 118723 грн.

Головний лікар Хорошівського ЦПМСД Павло Стецюк говорив, що налагоджена співпраця з аптечними закладами, підписано відповідні договори та вчасно проводиться відшкодування вартості лікарських засобів. Голова Новоборівської ОТГ Григорій Рудюк також повідомив, що у громаді немає проблем з даного питання.

Галина Ширченко наголосила на необхідності і надалі плідно та злагоджено працювати в напрямку реалізації урядової програми «Доступні ліки», адже це суттєва підтримка малозабезпеченим людям  з хронічними хворобами, які не в змозі купити дорогі ліки.

Довідково

Програма «Доступні ліки» стартувала в квітні 2017 року, на неї було виділено 700 млн. грн. бюджетних коштів. Учасниками програми стали понад 6 тис. аптек, а також провідні фармкомпанії України, які зафіксували зростання виробництва саме завдяки дії програми. Номенклатура препаратів рік тому складала 157 найменувань. За рік було виписано і відшкодовано понад 15 млн. рецептів. Цього року програма була розширена за номенклатурою – до 239 найменувань. Її бюджет був збільшений до 1 млрд. грн.

Преглядів: 274 2018-04-05