ВВ РДА >>> Новини >>> Галина Ширченко взяла участь у загальних зборах жителів Радицької сільської ради

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко взяла участь у загальних зборах жителів Радицької сільської ради, де заслуховували звіт голови сільської ради Тамари Яремчук та розглянули пропозиції від Новоборівської і Хорошівської селищних рад про приєднання до ОТГ.

Галина Ширченко подякувала голові Радицької сільської ради Тамарі Яремчук за співпрацю та  розповіла про допомогу, яка надавалася сільській раді з місцевого бюджету протягом минулого 2017 року і про те, які кошти закладено для розвитку громади в поточному році.

На зібранні також були присутні голова Хорошівської районної рад Андрій Ющенко, головний лікар Хорошівського ЦПМСД Павло Стецюк, заступник начальника УПСЗН райдержадміністрації Галина Антонюк, завідувач сектору агропромислового розвитку райдержадміністрації Лариса Козакевич, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації Олена Матвійчук. Всі бажаючі мали змогу задати запитання фахівцям та отримати вичерпні відповіді. Людей турбували питання збереження медичної амбулаторії та ФАПу, функціонування Будорижанської загальноосвітньої школи, отримання пільг та субсидій, земельних паїв, змін у законодавстві щодо прийому молока від населення та інші.

Голова сільської ради Тамара Яремчук озвучила пропозиції-запрошення які надійшли Радицькій сільській раді про приєднання до складу об’єднаної територіальної громади від Новоборівської селищної ради та від Хорошівської селищної ради. Вислухавши думки присутніх Тамара Олександрівна поставила на голосування: «про приєднання до Новоборівської селищної ради ОТГ» за – 1 голос, «про приєднання до Хорошівської селищної ради ОТГ» за – 5 голосів, решта присутніх голосували проти приєднання будь-куди та висловили бажання, щоб сільська рада функціонувала і надалі втілюючи заплановані заходи соціального розвитку та інфраструктури населених пунктів громади.

Ф О Т О

Преглядів: 293 2018-04-05