ВВ РДА >>> Новини >>> Відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 29 березня 2018 року о 10 годині, в залі засідань Хорошівської районної ради відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради із 34, народний депутат України Павло Дзюблик, депутат Житомирської обласної ради Олександр Яковчук.

На розгляд виносилося 22 питання, з поміж  яких звіт голови Хорошівської районної державної адміністрації Галини Ширченко (повний текст звіту); про Програму економічного і соціального розвитку Хорошівського району на 2018 рік;  про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та ін.

У ході засідання розглянули всі винесені питання та проголосували за прийняття відповідних рішень. Також, голова районної ради Андрій Ющенко представив двох нових депутатів Володимира Бахура та Віктора Мінялука, які набули статусу у зв’язку з добровільною здачею депутатського мандату   Валентиною Забродською та Олександром  Набокою.

Преглядів: 285 2018-03-29