Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

День перемоги

09 травня 2013 року о 10ºº год. в районному центрі розпочалися урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги. Святкова колона урочистою ходою крокувала до  меморіалу Слави.

Селищний голова смт. Володарськ-Волинський Валентина Онофріюк відкриваючи  мітинг-реквієм присвячений 68-й річниці Великої Перемоги, звернулася до ветеранів з словами вітання та глибокої поваги  і вдячності за здобуту дорогою ціною Велику Перемогу.

Преглядів: 1058  2013-05-09

Факельний похід

08 травня 2013 року відбувся мітинг молоді та факельний похід приурочений Дню Великої Перемоги. На мітингу виступили голова Володарсько-Волинської районної ради Адольф Суліган, селищний голова Валентина Онофріюк, голова ради ветеранів Ніна Павицька.

Преглядів: 1053  2013-05-08

Привітання голови райдержадміністрації з Великоднем

Дорогі земляки!

Щиро вітаю з Великоднем! Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам  непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.  Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях,  миру та взаєморозуміння кожній родині. Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя!

Христос Воскрес!

                                                 Голова райдержадміністрації   Микола Кочин

Преглядів: 1742  2013-05-05

СПІВПРАЦЯ ПОЛІПШИТЬ ОБІЗНАНІСТЬ

…саме таким було рішення Володарсько – Волинського РЦ СССДМ щодо проведення семінару для вчителів з курсу основ здоров’я за участю лікарів, що відбувся 27 березня на базі РБК. С.О.Олексів – лікар фтизіатр поінформувала про шляхи передачі хвороби, звернувши увагу на те , що заразитись можна і, вживаючи м'ясо, молочні продукти хворих тварин, про стан захворюваності в районі. Ситуація в порівнянні з іншими районами області у нас складна, тому варто разом працювати над профілактикою, а ще,
Преглядів: 1016  2013-03-28

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ

18 березня 2013 року відділом з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації було організовано навчання з ліквідації умовної пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей. Навчання пройшли на базі комунальної установи «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» за участю працівників райдержадміністрації, інтернатної установи та
Преглядів: 1077  2013-03-18

КРАЩЕ УПЕРЕДИТИ

Щоденно спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Володарсько-Волинського РЦ СССДМ працюють над виконанням завдань профілактичної акції «Ехо». Враховуючи основні напрямки, ми особливу увагу звертаємо на профілактику ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та хвороб, що передаються статевим шляхом. Працюючи в родинах, запрошуємо батьків обов’язково проходити обстеження, слідкувати за станом здоров’я дітей, особливо коли виникають найменші проблеми, проводимо роз’яснювальну роботу щодо необхідності ведення здорового способу життя. До групової роботи, що проводиться з цільовими категоріями населення, ми, як правило, залучаємо лікарів, працівників амбулаторій та ФАПів, волонтерів, працівників РВУМВС та КВІ. Так, 15 березня 2013р. фахівець із соціальної роботи Ткач І.О. та студентка ( практикантка центру) Дем’янчук Юлія провели з дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, підлітками
Преглядів: 1074  2013-03-15

ПРАЦЮЄМО З ДІТЬМИ

Змістовно та цікаво крокує по району обласна профілактична акція «Ехо», заходи по якій проводять спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Володарсько-Волинського РЦСССДМ. До роботи із цільовими категоріями клієнтів ми залучаємо лікарів, керівників амбулаторій та ФАПів, працівників КВІ та РВУМВС, релігійні громади та громадські організації. Так, інформаційно-просвітницька кампанія «Подаруй дитині турботу» серед дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах пройшла з 11 по 13 березня в Іршанську за участю дитячого лікаря Набоки О. Е., в смт. Нова Борова та с. Дворище за участю релігійних громад.
Преглядів: 1121  2013-03-15

90 річчя району

07 березня 2013 року визначна подія для Володарщини – 90 років утворення Володарсько-Волинський район. З цієї нагоди в районному будинку культури відбулися святкові заходи. З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Микола Кочин:

Шановні учасники святкового зібрання! Дорогі мешканці Володарсько-Волинського району!

Ми зібралися у цій залі для відзначення славної дати – 90 річчя утворення Володарсько-Волинського району. Саме 7 березня 1923 року із ліквідованих Кутузівської та Фасівської волостей Житомирського повіту було утворено тодішній Володарський район. Згодом він входив до складу Житомирської та Волинської округ, підпорядковувався Київській області. До складу Житомирської області район увійшов в 1937 році.

Преглядів: 1226  2013-03-07

Актуально, цікаво, корисно…

…так проводиться профілактично-пізнавальна робота з неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарань без позбавлення волі спеціалістами районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівниками кримінально-виконавчої інспекції. 06 березня 2013 року відбувся круглий стіл «Підемо іншим шляхом» на базі РЦСССДМ з питань активізації роботи з підлітками схильними до правопорушень, неповнолітніми та молоддю умовно – засудженими. Директор центру Осадчук Н.П. ознайомила учасників круглого столу з ефективністю нових форм роботи розпочатих в минулому році та запропонувала продовжити корисну справу.

Преглядів: 1169  2013-03-06

Засідання комісії

20 лютого 2013 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови РДА Євпака П. І. в якому взяли участь члени комісії та запрошені. Головне питання – це готовність районних служб, підприємств, організацій, органів місцевого самоврядування до паводків, пропуску льодоходу та весняної повені у 2013 році. З цього приводу відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Сергійчук В.В.) необхідно здійснити заходи агітаційного характеру з метою залучення місцевого населення до проведення протипаводкових робіт (розчищення прилеглих канав і рівчаків до стоку талої води) аби уникнути підтоплення їх приватних будинків і присадибних ділянок.
Преглядів: 1120  2013-02-20