ВВ РДА >>> Новини

Від імені ДФС здійснюється розсилка листів зі шкідливим програмним забезпеченням

21.03.2018 року зафіксовано значну кількість спам-розсилок листів, які розповсюджуються за допомогою електронної пошти в мережі Інтернет. Листи містять шкідливе програмне забезпечення та відправляються нібито від імені Державної фіскальної служби України.

З огляду на це повідомляємо, що відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного відношення до Державної фіскальної служби України.

Преглядів: 255  2018-03-29

Наслідки неподання громадянами декларації про майновий стан та доходи

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ інформує, що відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку,

Преглядів: 267  2018-03-29

Оподаткування доходу, отриманого фізичною особою від продажу власного легкового автомобіля

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ нагадує, що порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об‘єктів рухомого майна визначено статтею 173 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

Так, дохід фізичної особи від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Преглядів: 240  2018-03-29

Державна прикордонна служба України здійснює набір на посади інспекторів прикордонної служби

Вимоги до кандидата:

вік – 18-40 років;

середня (середня спеціальна, вища) освіта;

проходження комплексного психологічного тестування;

відсутність проблем із законом та добрий стан здоров’я;

Переваги служби:

Преглядів: 245  2018-03-29

Ігор Гундич оновленій команді «Полісся»: Я вам спуску не дам!

У Житомирі презентували оновлений склад команди футбольного клубу «Полісся».

Представили команду вчора, 28 березня, за участю голови ОДА Ігоря Гундича, голови облради Володимира Ширми, міського голови Сергія Сухомлина, тренерів Олександра Призетка та Максима Калініченка, депутатів обласної та міської рад.

Преглядів: 247  2018-03-29

Кабмін дозволив рятувальникам перевіряти об’єкти і підприємства з високим ступенем ризику

ДСНС та її територіальним органам Уряд дав зелене світло в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику, у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва.

Преглядів: 256  2018-03-28

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 27 березня, відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. На розгляд виносилося чотири питання, зважаючи на важливість яких засідання проводилося в розширеному форматі за участі запрошених старост об’єднаних територіальних громад району.

Преглядів: 259  2018-03-27

Пенсії для людей зі значним стажем та низькими зарплатами будуть збільшені без зміни пенсійної формули

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про варіанти вирішення проблеми низьких пенсійних виплат для людей зі значним розміром трудового стажу та малими зарплатами.

Преглядів: 256  2018-03-27

Житомирщина вперше зайняла 4 місце у рейтингу соціально-економічного розвитку України за 2017 рік

Житомирська область вперше посіла 4 загальне рейтингове місце серед областей України за соціально-економічними показниками 2017 року.

Преглядів: 233  2018-03-27

Новітній пріоритет СБУ – контррозвідувальний та антитерористичний захист держави

Президент Петро Порошенко переконаний, що на сьогоднішній день Служба безпеки України підвищила свою професійність та ефективність і може ділитись унікальним досвідом протидії гібридній загрозі із країнами – партнерами України. Пре це Президент сказав на урочистостях з нагоди  26-ї річниці створення Служби безпеки України.

Преглядів: 262  2018-03-26