ВВ РДА >>> Новини

Будемо рекомендувати не затягувати з об’єднанням громад, бо мова йде про захист інтересів людей, – Петро Порошенко

Ті, хто ще не об’єднався у громади, не повинні затягувати цей процес, адже мова йде про інтереси людей.

На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко сьогодні, 5 квітня, під час спілкування з журналістами у рамках урядової наради з питань децентралізації.

Преглядів: 48  2018-04-06

Вітання Президента з нагоди Великодня

Дорогі співвітчизники!

Сердечно вітаю з Воскресінням Христовим усіх, хто святкує його за григоріанським календарем.

Це величне свято наповнює наші серця світлом, радістю і любов’ю до життя. Воно дарує нам віру в перемогу світла над темрявою та надію на торжество істини.

Сьогодні увесь Український народ просить Бога про мир і єдність для всієї нашої держави. Ми разом захищаємо свою Батьківщину, її соборність і незалежність, нашу свободу та гідність, обравши шлях правди і справедливості.

Бажаю всім благословенного свята Воскресіння Господнього. Нехай у кожній українській оселі панують мир, злагода та благополуччя.   Христос Воскрес!

Петро ПОРОШЕНКО

2018-04-06

Привітання з Великоднем

Шановні земляки! Сердечно вітаю вас з найбільшим християнським святом – Великоднем!

Нехай Світло Воскресіння Христового надає всім нам непохитну віру в кращий завтрашній день, сили і терпіння на подолання труднощів, щирості та поваги у взаємини. Попросімо ж у Господа мудрості для єднання сердець, помислів і бажань.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного та економічного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя! Христос Воскрес!

З повагою голова РДА Галина Ширченко

2018-04-06

Хорошівський район: група піротехнічних робіт знищила 4 боєприпаси часів минулих війн

5 квітня піротехніки Управління ДСНС у Житомирській області знищили 4 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Усі небезпечні знахідки виявлено у Хорошівському районі.

Перше повідомлення до Служби порятунку «101» надійшло безпосередньо із смт Хорошів. Під час земельних робіт на полі, чоловік влучив заступом по металевому предмету. Придивившись уважніше, він припустив, що це військові боєприпаси.

Преглядів: 51  2018-04-06

21 квітня на Житомирщині відбудеться загальнообласний день благоустрою

21 квітня 2018 року на Житомирщині пройде загальнообласний день благоустрою, у рамках якого жителі області садитимуть дерева, зелені насадження, відбудеться акція із благоустрою територій пам’яток культурної спадщини.

Про це йдеться у розпорядженні голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича.

Преглядів: 54  2018-04-05

Галина Ширченко провела нараду з питання створення в районі належних умов для реалізації урядової програми «Доступні ліки»

Галина Ширченко провела спільну нараду з керівниками закладів охорони здоров’я, що надають первинну медико-санітарну допомогу та представниками аптечних закладів з якими укладено угоди про виконання урядової програми «Доступні ліки»  з питання створення в районі належних умов для реалізації урядової програми «Доступні ліки».

Преглядів: 49  2018-04-05

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко взяла участь у загальних зборах жителів Радицької сільської ради, де заслуховували звіт голови сільської ради Тамари Яремчук та розглянули пропозиції від Новоборівської і Хорошівської селищних рад про приєднання до ОТГ.

Преглядів: 56  2018-04-05

Подбайте про безпеку під час Великодніх свят

Хорошівський район готується зустріти одне з найбільш шанованих церковних свят – Великдень. На території району відбуватимуться богослужіння у більш як 20 храмах. Рятувальники закликають до обережності при використанні відкритого вогню під час Пасхальних церковних служб.

Преглядів: 56  2018-04-03

Запровадженно новий вид адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт

З 06.02.2018 року набрав чинності Закон України від 07.12.2017 року №2234VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Цим Законом  передбачено  адміністративне стягнення  у вигляді суспільно-корисних робіт за не сплату аліментів на утримання дітей, якщо сукупний розмір заборгованості перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців.

Преглядів: 61  2018-03-29

Відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 29 березня 2018 року о 10 годині, в залі засідань Хорошівської районної ради відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради із 34, народний депутат України Павло Дзюблик, депутат Житомирської обласної ради Олександр Яковчук.

Преглядів: 68  2018-03-29